Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Prázdninová otevírací doba Obecního úřadu Podveky

  • Iveta Chábová

Vloženo: 20. června

Platnost do: 31. srpna

Zobrazeno: 267×

Vážení spoluobčané, 

za týden nám začínají další prázdniny. 

Přeji vám tímto krásné léto, dětem pohodový volný čas bez školních povinností a rodičům krásnou a zaslouženou dovolenou. 

Tady je letní otvírací doba našeho úřadu. Chceme dát během léta do pořádku archiv, porovnat knihy z bývalé knihovny, vyřídit všechny resty, které se nám nahromadily a které odkládáme kvůli důležitějším věcem.  Takže, i když budeme v kanceláři nebo v budově, nebo se někde pohybovat po vesničkách, zkrátily se hodiny pro veřejnost, ale jsme na telefonech a kdybyste cokoli potřebovali, klidně volejte. 

Bude také probíhat první fáze opravy vodovodních trubek v budově úřadu. No a pravděpodobně začne stavba čističky a hlavních řádů vodovodu a kanalizace. Čekáme na přesný harmonogram prací. 

Určitě vám o prázdninách napíšu nějaké novinky, které se týkají obce. Mám připravených několik témat, o kterých bych se s vámi ráda podělila. 

Poslední sobotu o prázdninách, tedy 31.8.2024, pro vás chystáme ve spolupráci s našimi hasiči,  Kácení májky a dětské odpoledne. Zkusíme zase vymyslet něco, co by vás mohlo bavit. 

Přílohy