Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Informace pro občany - důležité

  • Iveta Chábová

Vloženo: 7. ledna 2023

Zobrazeno: 845×

Vážení spoluobčané, 

mám pro vás další informace z dění v obci. 

Protože se mi ozvali občané s informací, že se po obci nese další fáma, uvádím pravdivé skutečnosti. 

Naše vedení obce bylo nařčeno, že jsme vzali paní doktorce klíče od ordinace a ona díky tomu v naší obci nebude nadále provádět svoji praxi. Ani jedna z těchto zpráv není pravdivá. Na přímý dotaz paní doktorka tuto zprávu vyvrátila a vše je v pořádku. To se jen skupina občanů snaží šířit paniku. Nerozumím tomu proč, a prosím je, aby svou energii věnovali usmiřování v obci. Pokud máme něco pro obec udělat, potřebujeme čas na důležitou práci, které je nyní na přelomu roku opravdu hodně, a ne na řešení těchto zbytečných situací.  

Buďte, prosím, v klidu. Nenechte si vnutit atmosféru zloby, vyvolávání fám a polopravd. Děkuji vám. 

A nyní další informace z obce. 

Děkuji všem zúčastněným za přípravu a provedení inventury v obchodě. Vše proběhlo dobře a žádný problém nenastal. 

Děkuji všem, kteří přišli na schůzku s VHS a dalšími firmami. Účast byla velká a odpovědi na důležité otázky zveřejníme. 

Blahopřeji všem lednovým "kulatým" oslavencům, přeji jim hodně zdraví a klidu do dalších let. Obecní úřad pro ně připravil a připraví (jako tomu bylo i v minulosti), potravinové balíčky. Děkuji obchodu moc za spolupráci. 

Zaevidovali jsme naši obec do programu Obchůdek plus, tedy podali jsme žádost o dotace na náš obchod, zbývá doplnit některá data do konce ledna a pak už si budeme všichni přát, abychom uspěli, je to pro obec velmi důležitá pomoc. 

Zjišťujeme, zda dokážeme sehnat dotace na úpravu cesty v Ježovicích, o jejímž neutěšeném stavu jsem se dozvěděla. Nic neslibuji, jen chci informovat, že se pokusíme něco udělat a tento problém chceme řešit. 

Děkuji za obstarání a montáž kuchyňské linky na úřadě. Dobří lidé žijí:-)

Děkuji za zajištění opravy a následné technické kontroly na hasičskou Avii. 

Za týden máme prezidentské volby, srdečně vás k nim všechny zvu a přeji šťastnou ruku:-). Děkuji těm, kteří s volbami tolik pomáhají, bez vás by to nešlo. 

Uvedla bych ráda všude jména těch, kteří pomáhají i škodí, znám je, ale GDPR mi v tom brání...., snad se všichni v mém popisu poznáte:-)

Určitě nedělám vše správně, určitě se toho musím ještě hodně naučit. A určitě bych nic nedokázala bez lidí kolem sebe, kteří dělají daleko více než musí a dělají to pro vás všechny rádi a zcela dobrovolně. 

Příští týden budu na úřadě ve středu od 7:30 do 16:30, pokud se chcete na cokoli zeptat, přijďte, prosím.

 

Iveta Chábová

místostarostka obce