Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Naděje pro Jarouška

  • Iveta Chábová

Vloženo: 31. ledna

Zobrazeno: 953×

Donio je platforma pro všechny, kteří chtějí změnit svůj nebo něčí životní příběh. Ať už založíte sbírku na komunitní zahradu, na výdaje spojené s nákladnou léčbou nebo máte nápad na podnikání, můžete požádat o pomoc veřejnost a podpořit svůj příběh přes Donio.

Předáme vám 100 % vybrané částky. Jak je to možné? Náš provoz hradí dobrovolné příspěvky našich dárců, proto si nebereme žádné provize ani poplatky. Navíc hradíme i poplatky spojené s bankovními transakcemi.

Donio založil David Procházka, který už od školních let rád pomáhá druhým. David se obklopil týmem mladých inspirativních lidí, kteří do projektu vkládají své zkušenosti i srdce.

Donio ale není jen místem, kde získat finance pro sbírku nebo projekt. Od samého začátku se věnujeme edukaci a připravujeme zajímavý obsah tak, aby byl atraktivní pro uživatele napříč věkovými kategoriemi. Donio vzniklo, aby pomáhat druhým bylo jednodušší. Naším cílem je udělat z filantropie pozitivní návyk. I malou částkou lze totiž díky crowdfundingu někomu změnit život k lepšímu.

 

Toto je odkaz na sbírku, za kterou bude zakoupen dětský Motomed Reck Viva-pro nohy a ruce, který byl doporučen jako jediný přístroj pro motorickou pohybovou terapií dětí. 

https://www.donio.cz/nadeje-pro-jarouska-aby-mohl-zacit-chodit 

Fotografie a další důkaz o zakoupení tohoto přístroje bude pochopitelně také zveřejněn na našich stránkách. 

https://rehabilitacni-pomucky.heureka.cz/motomed-reck-viva-2-pro-nohy-a-ruce/#prehled/